Listwa Progowa Aluminiowa 41mm Złota Anodowana

33,70 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Długość:
dostępny

Listwa progowa srebrna z aluminium anodowanego

Listwa progowa złota marki BORCK o szerokości 41mm ma za zadanie łączenie podłóg w progach, przejściach pomiędzy pomieszczeniami, również jeśli występują pomiędzy nimi różnice poziomów. Z tego też powodu funkcjonuje alternatywna, często stosowana dla niej nazwa: listwa przejściowa. Złoty kolor aluminium z którego jest wykonana listwa, został uzyskany poprzez anodowanie, które dodatkowo jest zabezpieczeniem materiału przed porysowaniem, utlenianiem i uszkodzeniami.

Listwa progowa do różnic poziomów 

Listwa BORCK 41mm z powodzeniem łączy podłogi panelowe, drewniane, płytki podłogowe i innego rodzaju powierzchnie skutecznie maskując szczelinę pomiędzy nimi. Dzięki swojej konstrukcji nadaje się jako listwa do podłóg pomiędzy którymi występują różnice poziomów.

Listwy progowe BORCK - montaż 

Listwa w swojej konstrukcji ma przewidziane dwa sposoby montażu:

1. Przyklejenie na "Klej wiecznie żywy" - nie wymaga wiercenia, (pasy kleju są już przygotowane u spodu listwy progowej). Jest to szczególnie pożądane przy ogrzewaniu podłogowym. Użyty klej zachowuje swe plastyczne właściwości przez cały okres eksploatacji, pełni także funkcję uszczelki eliminując efekt trzasku i chroni łączenia powierzchni przed wilgocią i brudem.

2. Drugi sposób montażu oparty jest na użyciu specjalnego kołka montażowego, który po uprzednim wywierceniu otworu w podłodze, zostaje w nim osadzony po przez wbicie go (jest to podwojony sposób zamontowania listwy, zarówno na kleju jak i na kołku).

Naturalnie nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z obu sposobów montażu naraz, które uzupełniają się, powodując, że listwa przejściowa zostaje zamontowana skutecznie na długie lata.

Listwa dostępna jest w długościach 93cm, 103cm, 180cm, 270cm - wybierz pożądaną długość listwy przyciskiem obok ceny produktu.

5907237550351

Opis

Materiał
Aluminium
Długość:
93cm
Warstwa dekoracyjna
Anodowanie
Marka produktu
BORCK
Kolor
Złoty [03]
Szerokość
41mm
Sposób montażu
Podwójny: klej / kołki (w zestawie)

Opis

Materiał
Aluminium
Długość:
93cm
Warstwa dekoracyjna
Anodowanie
Marka produktu
BORCK
Kolor
Złoty [03]
Szerokość
41mm
Sposób montażu
Podwójny: klej / kołki (w zestawie)

Specyficzne kody

EAN13
5907237550351

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii