RHYTHM 1 TABLICZKA INFORMACYJNA 180 mm x h144 mm (36+108)

68,34 
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

dostępny

Tabliczki Informacyjne modułowe RHYTHM

Tabliczki informacyjne o estetycznym i nowoczesnym wzornictwie, które doskonale pasują do różnorodnych wnętrz, spełniając zarówno funkcję informacyjną jak i wizerunkową każdego obiektu. Doskonale prezentują się jako tabliczki przydrzwiowe, wskazujące kierunek, lub dzięki zastosowaniu dwustronnej pianki – tabliczki na drzwi.

Tabliczki informacyjne wykonane są z wysokiej jakości anodowanych profili aluminiowych w kolorze srebrnym. Anodowanie nadaje aluminium eleganckiej satynowej struktury i zabezpiecza przed zarysowaniami.

Przydrzwiowe tabliczki informacyjne - atuty

Mocnym punktem systemu RHYTHM jest precyzyjnie wykonany system modułowy, dzięki któremu aktualizacja informacji wizualnej staje się szybka i możliwa do wykonania całkowicie samodzielnie. Przydrzwiowe tabliczki informacyjne cechują się potrzebą wymiany informacji za każdym razem kiedy nastąpią np. zmiany personalne, a do tego system RHYTHM nadaje się doskonale.
Moduły znajdujące się w tabliczce mogą być tez stosowane zamiennie w pionie – w zależności od zapotrzebowania na prezentację informacji wizualnej oraz samych wymagań estetycznych danego obiektu.

Produkt w całości wykonany w Polsce, z polskich komponentów aluminiowych.


Budowa:

System informacji wizualnej RHYTHM skomponowany jest z aluminiowej obudowy, oraz wewnętrznych modułów informacyjnych (wsuwanych „wkładek”) o wysokości 36, 72 lub 108mm oraz szerokości 115 lub 180mm. Wymiary poza-standardowe są możliwe do wykonania i wyceniane na indywidualne zapytanie.

Cała tabliczka informacyjna składa się z:

  • Profili wykonanych całkowicie z wysoko jakościowego i sztywnego aluminium
  • Przezroczystej folii antyrefleksyjnej – która zabezpiecza informacje przed blaknięciem i zniszczeniem
  • Ochrony przed niepożądanym dostępem – (imbus blokujący wysunięcie modułów wraz z kluczykiem w zestawie)
  • Akcesoriów niezbędnych do jej montażu: wkrętów, dybli oraz pianki dwustronnie klejącej.

Sposoby montażu tabliczek RHYTHM:

Tabliczki modułowe RHYTHM posiadają dwa sposoby montażu. Pierwszy z nich - na kołki szybkiego montażu idealnie się sprawdzi bezpośrednio na ścianie – na przykład w ciągach komunikacyjnych obiektów . Drugi sposób - na piankę dwustronnie klejącą - dzięki któremu montaż możliwy jest na powierzchniach w których wiercenie otworów nie jest akceptowalne – na przykład montaż tabliczki informacyjnej na drzwi.

Wszystkie dodatkowe elementy montażowe są sprzedawane w komplecie z tabliczką.

Opracowanie informacji Wizualnej tabliczek informacyjnych:

Cena nie zawiera opracowania graficznego treści informacyjnej oraz kosztów jego wykonania. W przypadku chęci samodzielnego wykonania materiałów graficznych, podajemy wymiary formatek:

  • dla modułu 180/36mm – grafika 175x33,5mm
  • dla modułu 180/72mm - grafika 175x69,5mm
  • dla modułu 180/108mm - grafika 175x105,5mm
  • dla modułu 115/36mm - grafika 110x33,5mm
  • dla modułu 115/72mm - grafika 110x69,5mm
  • dla modułu 115/108mm - grafika 110x105,5mm

Kupując informacyjne tabliczki przydrzwiowe w sklepie internetowym DOMACO mają Państwo gwarancję otrzymania towaru bezpośrednio od producenta.

Od 1998 roku stale rozbudowujemy swoje portfolio produktowe. Jesteśmy liderem branży w dostarczaniu kompleksowych Systemów Identyfikacji Wizualnej oraz profesjonalnym dostawcą nowatorskich rozwiązań dla szeroko rozumianej architektury przestrzeni obiektowej. Do grona naszych klientów zaliczają się między innymi największe polskie Banki, instytucje rządowe, a także dziesiątki agencji reklamowych.

Tablice informacyjne to uniwersalny, subtelny i dyskretny design oraz kolorystyka idealnie komponująca się z indywidualnym wystrojem wnętrz, co sprawia, że RHYTHM jest jednym z najczęściej wybieranych systemów informacji wizualnej na rynku. Jest to niezwykle elegancki i wygodny system oznakowania w budynkach użyteczności publicznej (szkoły, urzędy, szpitale, przychodnie, biura, itp.).

Wzornictwo, trwałość i precyzja wykonania pozwalają cieszyć się systemem tablic informacyjnych RHYTHM przez długie lata.

5907237564754

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

5 innych produktów w tej samej kategorii