Mozaika Szklana Czarno biała, liście i rośliny 8mm S41

73,80 zł
Brutto
  • Nie musisz kupować całych opakowań - cena za 1 taflę
  • Aż 30 dni za zwrot towaru
  • 100% Bezpieczna dostawa szklanych produktów
  • TUTAJ ZNAJDZIESZ dedykowany klej
dostępny

Mozaika Szklana EXCLUSIVE DESIGN

Czaro-biała mozaika z motywme roślinnym

Mozaika marki EXCLUSIVE DESIGN to wyrób ręcznie wykonany. Każda pojedyncza kostka mozaiki zostaje sprawdzona, po czym umieszczana na siatce transportowej ręcznie. Dzięki siatce transportowej, sam montaż tafli mozaiki jest o wiele szybszy i łatwiejszy - przec co mniej kosztowny.
Większość tafli mozaiki szklanej ma wymiary 30x30cm, choć zdażają się wyjatki o nieregularnych kształtach. Zawsze właściwy wymiar mozaiki znajdziesz w zakładce obok - "Szczegóły produktu".

Zastosowanie mozaiki szklanej

Mozaiki od marki EXCLUSIVE DESIGN oprócz wyjatkowo dobrej jakości wykonania, cechuje niebanalne i nader ekskluzywne wzornictwo przeznaczone do wykańczania i dekoracji pomieszczeń mieszkań i domów - przede wszystkim łazienki, kuchni, pokoju, basenu, czy salonu kąpielowego. Z uwagi na rodzaj zastosowanego materiału ozdobnego są w większości przypadków całkowicie odporne na wodę. Dokładne informacje na temat tego gdzie możesz zastosować mozaikę znajdziesz ponizej, oraz w wyżej wymienionej zakładce "Szczegóły produktu".

Mozaika z motywem roślinnym - możesz ją zastosować w:

Na ścianie w strefie suchej (np. w kuchni nad blatem, na ścianach)

Z uwagi na charakter wykończenia materiału - szkła tego modelu mozaiki, nie zalecamy jej do zastosowania w strefach narażonych na bezpośredni i stały kontakt z wodą np. jako mozaika wewnątrz kabiny prysznicowej. Jeśli szukasz produktu w takie miejsce, skorzystaj z odpowiedniego filtra w danej kategorii mozaik - zaznacz "Zastosowanie-strefa mokra".

5901238103202

Opis

Grubość
8mm
Materiał
Szkło
Marka produktu
EXCLUSIVE DESIGN
Zastosowanie
Ściany wewnątrz budynków
Kolor mozaik
Srebrna
Wymiar tafli
300x300mm

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii