Mozaika Szklana Niebieska "OCEAN" 8mm S088

55,70 
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • Nie musisz kupować całych opakowań - cena za 1 taflę
  • Aż 30 dni za zwrot towaru
  • 100% Bezpieczna dostawa szklanych produktów
dostępny

Niebieska Mozaika Szklana EXCLUSIVE DESIGN

Mozaika niebieska, w bardzo głębokim kolorze. Jej szklane kostki mają powierzchnie o lekkiej "fali", co tworzy efekt widoku czystej wody - stąd nazwa - OCEAN. Najwyższa jakość wykonania, kostki ręcznie naklejane na siatkę transportową. Gwarantujemy pełne zadowolenie. Mozaika marki EXCLUSIVE DESIGN to wyrób ręcznie wykonany. Każda pojedyncza niebieska kostka mozaiki zostaje sprawdzona, po czym umieszczana na siatce transportowej ręcznie. Dzięki siatce transportowej, sam montaż tafli mozaiki jest o wiele szybszy i łatwiejszy - przec co mniej kosztowny.
Większość tafli mozaiki szklanej ma wymiary 30x30cm, choć zdażają się wyjatki o nieregularnych kształtach. Zawsze właściwy wymiar mozaiki znajdziesz w zakładce obok - "Szczegóły produktu".

Zastosowanie mozaiki szklanej

Mozaiki od marki EXCLUSIVE DESIGN oprócz wyjatkowo dobrej jakości wykonania, cechuje niebanalne i nader ekskluzywne wzornictwo przeznaczone do wykańczania i dekoracji pomieszczeń mieszkań i domów - przede wszystkim łazienki, kuchni, pokoju, basenu, czy salonu kąpielowego. Z uwagi na rodzaj zastosowanego materiału ozdobnego są w większości przypadków całkowicie odporne na wodę. Dokładne informacje na temat tego gdzie możesz zastosować mozaikę znajdziesz ponizej, oraz w wyżej wymienionej zakładce "Szczegóły produktu".

Mozaika różowa - fuksja - Gdzie możesz zastosować:

Na ścianie w strefie suchej (np. w kuchni nad blatem, na ścianach)

Na ścianie w strefie mokrej (np. na ścianie pod prysznicem, tuż nad wanną)

5901238115830

Opis

Grubość
8mm
Materiał
Szkło
Marka produktu
EXCLUSIVE DESIGN
Zastosowanie
Strefa mokra - ściany wewnątrz budynków
Ściany wewnątrz budynków
Kolor mozaik
Niebieska, Granatowa
Wymiar tafli
300x300mm

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii