Mozaika Szklana Srebrna podłużna 8mm S101

53,90 zł
Brutto
  • Nie musisz kupować całych opakowań - cena za 1 taflę
  • Aż 30 dni za zwrot towaru
  • 100% Bezpieczna dostawa szklanych produktów
  • TUTAJ ZNAJDZIESZ dedykowany klej
dostępny

Srebrna, podłużna Mozaika Szklana EXCLUSIVE DESIGN

Mozaika w kolorze klasycznym - srebrnym, choć kształt jest dość niecodzienny - długie na 30cm kostki są doskonałe do stworzenia niecodziennych powierzchni dekoracyjnych. Najwyższa jakość wykonania, kostki ręcznie naklejane na siatkę transportową. Gwarantujemy pełne zadowolenie. Mozaika marki EXCLUSIVE DESIGN to wyrób ręcznie wykonany. Każda pojedyncza kostka tej mozaiki zostaje sprawdzona, po czym umieszczana na siatce transportowej. Dzięki siatce transportowej, sam montaż tafli tej srebrnej mozaiki jest o wiele szybszy i łatwiejszy - przec co mniej kosztowny.
Większość tafli mozaiki szklanej ma wymiary 30x30cm, choć zdażają się wyjatki o nieregularnych kształtach. Zawsze właściwy wymiar mozaiki znajdziesz w zakładce obok - "Szczegóły produktu".

Zastosowanie mozaiki szklanej

Mozaiki od marki EXCLUSIVE DESIGN oprócz wyjatkowo dobrej jakości wykonania, cechuje niebanalne i nader ekskluzywne wzornictwo przeznaczone do wykańczania i dekoracji pomieszczeń mieszkań i domów - przede wszystkim łazienki, kuchni, pokoju, basenu, czy salonu kąpielowego. Z uwagi na rodzaj zastosowanego materiału ozdobnego są w większości przypadków całkowicie odporne na wodę. Dokładne informacje na temat tego gdzie możesz zastosować mozaikę znajdziesz ponizej, oraz w wyżej wymienionej zakładce "Szczegóły produktu".

Srebrna Mozaika EXCLUSIVE DESIGN - Gdzie możesz zastosować:

Na ścianie w strefie suchej (np. w kuchni nad blatem, na ścianach)

Na ścianie w strefie mokrej (np. na ścianie pod prysznicem, tuż nad wanną)

5901238117025

Opis

Grubość
8mm
Materiał
Szkło
Marka produktu
EXCLUSIVE DESIGN
Zastosowanie
Strefa mokra - ściany wewnątrz budynków
Ściany wewnątrz budynków
Kolor mozaik
Srebrna
Wymiar tafli
300x300mm

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii