Mozaika Szklana Biała matowa i Kruszona 8mm S104

73,60 
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

  • Nie musisz kupować całych opakowań - cena za 1 taflę
  • Aż 30 dni za zwrot towaru
  • 100% Bezpieczna dostawa szklanych produktów
dostępny

Mozaika Biała - Szklana EXCLUSIVE DESIGN

Biała cegiałka - mozaika z kruszonym i matowym szkłem.

Mozaika szklana marki EXCLUSIVE DESIGN to wyrób ekskluzywny i ręcznie wykonany. Kostki są kruszone w warunkach kontrolowanych, pod wpływem właściwych dla tego procesu temperatur. Każda pojedyncza kostka mozaiki zostaje sprawdzona, po czym umieszczana na siatce transportowej ręcznie. Dzięki siatce transportowej, sam montaż tafli mozaiki jest o wiele szybszy i łatwiejszy - przec co mniej kosztowny.
Większość tafli mozaiki szklanej ma wymiary 30x30cm, choć zdażają się wyjatki o nieregularnych kształtach. Zawsze właściwy wymiar mozaiki znajdziesz w zakładce obok - "Szczegóły produktu".

Zastosowanie mozaiki szklanej

Mozaiki od marki EXCLUSIVE DESIGN oprócz wyjatkowo dobrej jakości wykonania, cechuje niebanalne i nader ekskluzywne wzornictwo przeznaczone do wykańczania i dekoracji pomieszczeń mieszkań i domów - przede wszystkim łazienki, kuchni, pokoju, basenu, czy salonu kąpielowego. Z uwagi na rodzaj zastosowanego materiału ozdobnego są w większości przypadków całkowicie odporne na wodę. Dokładne informacje na temat tego gdzie możesz zastosować mozaikę znajdziesz ponizej, oraz w wyżej wymienionej zakładce "Szczegóły produktu".

Tę charakterystyczną białą mozaiką możesz zastosować w:

Na ścianie w strefie suchej (np. w kuchni nad blatem, na ścianach)

Z uwagi na charakter wykończenia materiału - szkła tego modelu mozaiki, nie zalecamy jej do zastosowania w strefach narażonych na bezpośredni i stały kontakt z wodą np. jako mozaika wewnątrz kabiny prysznicowej. Jeśli szukasz produktu w takie miejsce, skorzystaj z odpowiedniego filtra w danej kategorii mozaik - zaznacz "Zastosowanie-strefa mokra".

5901238119050

Opis

Grubość
8mm
Materiał
Szkło
Marka produktu
EXCLUSIVE DESIGN
Zastosowanie
Ściany wewnątrz budynków
Kolor mozaik
Biała

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii