Mozaika Szklana Falowana granatowe trójkąty 4mm S33

56,30 zł
Brutto
  • Nie musisz kupować całych opakowań - cena za 1 taflę
  • Aż 30 dni za zwrot towaru
  • 100% Bezpieczna dostawa szklanych produktów
  • TUTAJ ZNAJDZIESZ dedykowany klej
Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia terminu dostawy

Mozaika Szklana EXCLUSIVE DESIGN

Mozaika o charakterystycznym kształcie "latawcy"

Mozaika granatowa, lustrzana, marki EXCLUSIVE DESIGN to wyrób ręcznie wykonany. Każda pojedyncza kostka mozaiki zostaje sprawdzona, po czym umieszczana na siatce transportowej ręcznie. Dzięki siatce transportowej, sam montaż tafli mozaiki jest o wiele szybszy i łatwiejszy - przec co mniej kosztowny.
Większość tafli mozaiki szklanej ma wymiary 30x30cm, choć zdażają się wyjatki o nieregularnych kształtach. Zawsze właściwy wymiar mozaiki znajdziesz w zakładce obok - "Szczegóły produktu".

Zastosowanie mozaiki szklanej

Mozaiki od marki EXCLUSIVE DESIGN oprócz wyjatkowo dobrej jakości wykonania, cechuje niebanalne i nader ekskluzywne wzornictwo przeznaczone do wykańczania i dekoracji pomieszczeń mieszkań i domów - przede wszystkim łazienki, kuchni, pokoju, basenu, czy salonu kąpielowego. Z uwagi na rodzaj zastosowanego materiału ozdobnego są w większości przypadków całkowicie odporne na wodę. Dokładne informacje na temat tego gdzie możesz zastosować mozaikę znajdziesz ponizej, oraz w wyżej wymienionej zakładce "Szczegóły produktu".

Tę mozaikę możesz zastosować w:

Na ścianie w strefie suchej (np. w kuchni nad blatem, na ścianach)

Z uwagi na charakter wykończenia materiału - szkła tego modelu mozaiki, nie zalecamy jej do zastosowania w strefach narażonych na bezpośredni i stały kontakt z wodą np. jako mozaika wewnątrz kabiny prysznicowej. Jeśli szukasz produktu w takie miejsce, skorzystaj z odpowiedniego filtra w danej kategorii mozaik - zaznacz "Zastosowanie-strefa mokra".

5907237561357

Opis

Grubość
4mm
Materiał
Szkło
Marka produktu
EXCLUSIVE DESIGN
Zastosowanie
Ściany wewnątrz budynków
Kolor mozaik
Niebieska, Granatowa

Brak recenzji użytkowników.

Podobne produkty

16 innych produktów w tej samej kategorii